Menu stron
RssFacebook
Menu kategorii

Napisane przez dnia Kwiecień 18, 2013 w Efektywność, Rozwiązywanie problemów, Rozwój osobisty | 8 komentujących

Pytania do maturzystów

Pytania do maturzystów

Dziś apel do czytelników – maturzystów, albo tych, którzy nimi się niedługo staną. Powstał pomysł przygotowania cyklu artykułów dla maturzystów. Cel tego cyklu to odpowiedź na najważniejsze pytania, pokazanie jak świadomie podejmować decyzje, jak zmierzyć się z wyborami, przed którymi w tym wieku się staje.

Ponieważ jakiś czas minął odkąd ja pisałem swoją maturę i wszystko wydaje mi się proste zwracam się z prośbą do was.

Na jakie pytania szukacie odpowiedzi? Co jest najtrudniejsze w tym momencie? Czego byście chcieli się dowiedzieć? Co was przeraża? Jakie macie oczekiwania?
Jeżeli masz kogoś w rodzinie, kto pisze maturę w tym roku lub w przyszłym to daj mu proszę znać, że coś takiego ma powstać.

Przy okazji to samo dotyczy rodziców :). To też niełatwy okres dla was. Wasze komentarze mile widziane :). Wrzucajcie proszę wasze pomysły w komentarze, a coś konstruktywnego z tego na pewno wyjdzie. Z góry dziękuje.

Mariusz Kapusta

Mariusz Kapusta

Ekspert zarządzania projektami, coach i trener. Prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Autor gier symulacyjnych dla managerów. Amator triathlonu i biegów długodystansowych. Twórca proaktywnie.pl.

Leadership-Center